Posted on Leave a comment

طراحی سایت از ۱۰۰ هزار تومان!

پیشنهاد ویژه طراحی سایت با کمترین هزینه ممکن چطور انجام می شود؟

اخیرا در سایت پیشنهادی ویژه قرار داده شده که در آن گفته شده هاست ۱۰۰ مگابایت رایگان ، به همراه دامنه دات آی آر و طراحی یک صفحه ثابت به قیمت ۱۰۰ هزار تومان ارائه می شود.

در واقع برای مشتریانی که صاحب یک کسب و کار کوچک هستند و فقط نیاز دارند جهت معرفی خودشان یک سایت ساده داشته باشند این پلن قرارداده شده. در طراحی سایت های این پلن مشتری می تواند از میان یک سری المان های از پیش طراحی شده (حدود ۱۵۰ المان) بخش های مختلف صفحه اصلی را انتخاب کند.

به طور مثال صفحه اصلی در تعریف کلی دارای چند بخش است، در بخش اول برند با تصویری از نمای کسب و کار باید باشد، در ادامه محصولات به صورت کلی معرفی می شوند، در بخش بعدی تاریخچه ای از برند نمایش داده می شود، در بخش بعدی راههای تماس و آدرس شعبات قرارداده می شود، در نهایت هم اطلاعات کپی رایت و طراح نوشته می شود. برای هر بخش چندین المان از پیش طراحی شده وجود دارد که با توجه به نیاز کسب و کار و سلیقه مشتری انتخاب انجام می شود.

نکته مهم این است که این پلن بعدها قابل ارتقا می باشد. به دلیل محدودیت ها و حجم کم هاست، این پلن بدون پشتیبانی و بکاپ گیری ارائه می شود. مشتری در آینده در صورت نیاز می تواند پلن خود را ارتقا دهد و از هاست ۱ گیگابایت پرسرعت به همراه پشتیبانی و امکان اضافه کردن بخش های مختلف برروی سایت خود بهره ببرد.

پلن اصلی این خدمت شامل هاست ۱۰۰ مگابایتی، دامنه دات آی آی و صفحه ثابت می شود (۱۰۰ هزار تومان) پلن بعدی همه موارد قبل به همراه قابلیت ارسال مطلب می باشد (۱۵۰ هزار تومان)، در پلن آخر همه موارد قبلی به همراه ثبت کسب و کار در نقشه گوگل ارائه می شود (۲۰۰ هزار تومان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *