Posted on Leave a comment

سال جدید شمسی مبارک – ۱۳۹۸

سال نو شمسی ۱۳۹۸ در حال از راه رسیدن است. سال ۱۳۹۷ تمام شد. سالی پر از بالا و پایین برای کسب و کارهای مختلف خصوصا کسب وکارهای کوچک.

سال آینده شمسی به توجه به وضعیت اقتصادی پیش رو سالی است که نیاز دارد تا در آن کسب و کارهای کوچک بسیار هوشمندانه تر عمل کنند و در همه صحنه هایی که در آن مخاطب نهایی قرار دارد، همیشه حضور داشته باشند.

این بدان معناست که اگر برای کسب وکار خود هم اکنون فکری نکرده اید بهتر است ایده اولیه حضور در شبکه های اجتماعی، فروش اینترنتی محصولات و حضور در بازارچه های مختلف آنلاین را برنامه ریزی کنید. در این راه می توانید از به کمک یک سری ابزارهای ساده برند خودتان را در سال آینده پروموت کنید تا در طول سال همواره حضوری موثر در فضای مجازی داشته باشید.

یکی از بهترین ابزارهای کسب و کارهای کوچک، شبکه اجتماعی اینستاگرام و پینترست می باشند. این دو شبکه اجتماعی بر اساس تصویر و محتوای تصویری فعالیت می کنند و به کمک تگ های موثر و بروز کردن مداوم (میانگین ۳ پست در هر ماه) می توانید برای کسب و کار خود در طی ۱۲ ماه سال آینده حسابی مخاطب واقعی و مشتری جذب کنید.

اگر این ابزار را در کنار یک فروشگاه ساده اینترنتی برای معرفی محصولات و همچنین تحویل بدون واسطه محصول به مشتری انجام بدهید که نونتان در روغن است! چرا که هزینه های مکان و فروشنده را شما از بین خواهید برد و به جای آن یک فروشگاه ۲۴ ساعته آنلاین در اختیار دارید که به کمک شبکه های اجتماعی محصولات و لینک های خرید را پروموت می کنید.

یک کمپین ساده بازاریابی راه اندازی کنید و در این راه اگر سوالی داشتید از تیم ما بپرسید …

سال ۱۳۹۸ پیشاپیش بر شما مبارک

بهروز فیض

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *