Posted on Leave a comment

بهترین تایم بروز کردن اینستاگرام

چه تایمی برروی شبکه های اجتماعی پست ارسال کنیم؟

آیا لازم است کلی پست برروی شبکه های اجتماعی هرروز ارسال کنیم؟

نکته مهمی که در بروز رسانی شبکه های اجتماعی باید در نظر داشت، ثبات در بروز رسانی است. ولی اینکه این روند چطور باشد که بهتر جواب بگیریم بسته به خود شما دارد که چند وقت یکبار می توانید محتوای مناسب آماده کنید. برای افزایش رنک و بدست آوردن مخاطب واقعی در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام بهتر است که هر هفته بروز رسانی داشته باشید و همراه با این بروز رسانی سعی کنید مخاطبان را به لایک و کامنت گذاشتن برروی پست خود تشویق کنید. چه به صورت معمولی این کار را انجام دهید چه از طریق پروموت کردن اکانت و تبلیغات این کار رو انجام دهید.

در بررسی های hootsuite مشخص شده که شنبه / یکشنبه (روزهای تعطیل در خارج از کشور ایران و روزهای ابتدای کار برای ایران) بهتر است پست ها ارسال شود و در طول هفته به کمک استوری و پروموت کردن پست ها سعی کنید مخاطب پست ها را افزایش دهید.

نکته مهم دیگری که بایستی از آن استفاده کنید امکانات بروز کردن با هم شبکه های اجتماعی به کمک اتوماسیون کردن فعالیت هاست. یعنی شما با بروز کردن صفحه اینستاگرام خود حتما از اتوماسیون برای بروز کردن توئیتر، پینترست و سایر شبکه های اجتماعی کاربردی در کسب و کارتان استفاده کنید.

بروز کردن دائمی به شیوه فوق برای شما دنبال کننده واقعی به ارمغان می آورد. شما لازم نیست برای کسی پیام دایرکت تشکر یا اطلاعات دیگر ارسال کنید. فقط پست های خودتان را منظم قرار دهید و آنها را پروموت کنید تا در همه شبکه ها موفق شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *