Posted on Leave a comment

بسته سایت خبری به همراه اپ ارائه شد

آیا به دنبال این هستید که برای سایت خبری خود یک اپلیکیشن مجزا داشته باشید؟

همانطور که حتما می دونید نرخ استفاده از اینترنت برروی موبایل و دستگاه های اندرویدی روز بروز در حال افزایش می باشد و این روزها ترافیک اکثر سایت ها برروی گوشی از PC بیشتر است. به همین دلیل وبمسترها و صاحبان سایت ها به دنبال ایجاد یک بستر اختصاصی برای ارائه محتوا به مخاطب خود هستند.

به کمک بسته جدید ما می توانید برای خود یک سایت خبری به همراه اپلیکیشن اختصاصی اندروید داشته باشید که کاربر به کمک آن بتواند مطالب را در دسته های مختلف بخواند، کامنت ارسال کند و حتی برای زمانی که اینترنت ندارد محتوا را ذخیره کند. شما می توانید به همه اشکال محتوا در اختیار مخاطب قراردهید، از مقاله و خبر گرفته تا فیلم ، عکس و موسیقی. حالت روز و شب هم برای اپ شما در نظر گرفته ایم تا مخاطب شما بسته به شرایطی که در آن قرار دارد خودش تم اپ را انتخاب کند.

این بسته به دو حالت ارائه می شود. اپ اندروید تنها و مجموعه سایت خبری و اپ. در حالت اپ اندروید شما فقط کافیست مبلغ ۲۰۰ هزار تومان پرداخت کنید تا اپ به سایت شما متصل و بتوانید از امکانات آن استفاده کنید. در حالت بسته کامل تنها کافیست مبلغ ۴۵۰ هزار تومان پرداخت کنید تا سایت خبری به همراه اپ را دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۹۸۱۰۳۳۸ تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *