Posted on Leave a comment

آموزش ارسال پست حاوی اطلاعات محصول در اینستاگرام

تا حالا به این مسئله فکر کردید که برای کسب و کار خودتان در اینستاگرام بتوانید پست هایی حاوی اطلاعات محصولات خود و لینک خرید ارسال کنید؟

برای این کار چند قدم ساده باید بردارید و همچنین یک مدت صبر را بایستی چاشنی میکس بکنید. اول از همه مطمئن شوید که آخرین نسخه اپ اینستاگرام را برروی دیوایس خود نصب دارید. اکانت اینستاگرام خودتان را در قدم بعدی به اکانت بیزینس تبدیل کنید. همچنین یادتان نرود که خود شما بایستی ادمین صفحه اینستاگرام باشید. در نهایت در Page فیس بوک برند خود یک کاتالوگ محصول ایجاد کنید.

بعد از این حالت صبر و حوصله فعال می شود … بدین معنا که بایستی صبر کنید تا اینستاگرام به شما اعلام کند که می توانید از این امکان استفاده کنید یا نه؟ در این بین اینستاگرام در حال بررسی این موضوع است که شما خدمت ارائه می دهید یا محصول فیزیکی، این بررسی برای کشورهای خارجی بسیار سریع است ولی برای محصولات وطنی ممکن است چندین روز طول بکشد. بعد از اینکه تاییدیه این موضوع را در اینستاگرام مشاهده کردید لینک کردن محصول به سادگی tag کردن نام افراد برروی پست هاست.

بعد از اینکه تاییدیه اینستاگرام را مشاهده کردید بایستی وارد اکانت خود شوید. زیر این نوتیفیکشین (که اکانت شما به محصولات لینک شده است ) برروی دکمه Get Started کلیک کنید. سپس برروی Products لمس کنید و در نهایت برروی Continue لمس کنید. حالا از لیست کاتالوگ محصول خودتان را انتخاب و برروی Done لمس کنید.

حالا در هنگام ارسال پست برروی اینستاگرام می توانید علاوه بر تگ کاربران Tag Products را نیز مشاهده کنید.

با انتخاب این گزینه می توانید برروی هرکجای عکس که دوست دارید همانند تگ کردن افراد لمس کنید و محصول مورد نظر را از لیست انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *